JetX je nově chystaná PC VR hra, která bude vydána již za pár dnů, konkrétně 11.4.2019, jak lze vidět na její produktové stránce na Steamu. A my jsme pro vás získali 10 Steam klíčů, které vám rozdáme kompletně zdarma! JetX je především závodní hrou, u které nebude chybět adrenalin, původně měla vyjít již v březnu, ale posunutí o pár dnů nikomu samozřejmě nevadí. A než se vrhneme na detaily, jak získat klíče ke hře, mrkněte ještě na nejnovější trailer:

JetX nejnovější trailer

Takže co pro získání klíčů udělat? Je to jednoduché:

  1. Pokud ještě nejste našimi fanoušky na Facebooku, staňte se jimi. Tedy dejte lajk naší facebookové stránce.
  2. Najděte na na naší FB stránce tento příspěvek (po dobu trvání soutěže bude připnut nahoře) a označte jej „To se mi líbí“ a sdílejte.
  3. Do komentáře k „olajkovanému“ soutěžnímu příspěvku na FB stránce napište, co vás na hře zaujalo (pozor, abyste to udělali u správného příspěvku!).

Soutěž bude trvat od 9.4.2019 do 16.4.2019 a výherce vybereme z komentářů pomocí aplikace Pick Winners (Výherce budeme následně kontaktovat via SZ na Facebooku). Takže vzhůru do toho a držíme palce!

Předchozí článek Předplatitelé Viveport Infinity získávají prémiový obsah v aplikaci Viveport Video a během víkendu i balík her zdarma
Dál už nic není.