Společnost HTC představila novinky, kterými v rámci oslav VIVE Day potěší předplatitele služby Viveport Infinity. Čeká na ně aktualizovaná aplikace Viveport Video nabízející nově sekci s prémiovým obsahem zahrnutým v jejich předplatném. Ta je dostupná nejen uživatelům virtuální reality HTC Vive, ale také na platformě VIVE Wave a headsetech Oculus Rift. Navíc je pro ně připraven také balík pěti placených herních titulů vydavatelství VIVE Studios, které mohou v průběhu víkendu získat zdarma. V obchodě Viveport naleznou také mnoho slev ve výši až 90 %.

Oslavy VIVE Day ve znamení slev a zážitků zdarma

Společnost HTC si pro předplatitele v rámci oslav třetího výročí virtuální reality HTC Vive připravila mnoho bonusů. Uživatelé naleznou v obchodě Viveport až 90% slevy na stovky VR aplikací, a navíc mají až do 7.4.2019 možnost získat 5 placených her zdarma. Těšit se mohou na hry Virtual Sports, Front Defense, Arcade Saga, AWAKE: Expisode One a oblíbenou Knockout League.

Viveport Infinity

Viveport Video – Snadný přístup k VR videu

Viveport Video poskytuje uživatelům snadný přístup k VR videu, aniž by museli sejmout z hlavy svůj headset. Neustále se rozrůstající knihovna 180°, 360° i 2D videí je jejím prostřednictvím doslova na dosah ruky. Nachází se v ní mimo jiné nabídka pořadů Red Bull TV, záznamy týmu McLaren Racing nebo zápasy z baseballové ligy MLB. Milovníci hudby ocení videoklipy a záznamy koncertů od Red Bull Records. Nechybí filmové a televizní pořady jako Everest: the VR Film Experience, Dark Corner či publicistický pořad FRONTLINE stanice PBS.

„S pomocí Viveport Video můžeme nabídnout pohlcující videa ze zákulisí všem fanouškům bez ohledu na to, kterou z nejrozšířenějších VR platforem užívají,“ sdělil režisér McLaren Group Rob Bloom. „Těšíme se na propojení s dalšími nadšenci, které potěší možnost nahlédnout do světa závodního týmu McLaren prostřednictvím VR videa.“

Aplikace Viveport Video je dostupná zdarma v obchodech Viveport, Steam a brzy bude ke stažení i v obchodě Oculus store. Noví uživatelé mohou zdarma získat přístup k prémiovému obsahu v rámci bezplatného čtrnáctidenního zkušebního období služby Viveport Infinity. Zároveň si budou moci vyzkoušet i více než 600 VR her a aplikací, které předplatné zahrnuje.

Předchozí článek Start služby Viveport Infinity přináší 90% slevy pro všechny
Další článek Rozdáváme 10 klíčů do nové hry JetX!