V létě dorazí Last Labyrinth – podívejte se na nejnovější trailer


Last Labyrinth

Tak nakonec si budeme muset počkat o něco déle, abychom si vyzkoušeli poslední únikovku od Amata K.K. jménem Last Labyrinth.

Vývojářské studio tento týden potvrdilo, že hra se dostane ven v létě 2019. Původně se mluvilo o jarním termínu vydání, ale nyní je jasné, že se tento nestihne. Studio ve svém prohlášení uvedlo, že změna byla vynucena „časem potřebným pro zajištění očekávané kvality hry před vydáním“.

Je tu ale nový trailer, který vám usnadní čekání. V této poslední upoutávce na hru můžeme slyšet hudbu od skladatele Hiroki Kikuty. Je to melancholický kus, který může připomenout Deracine od From Software. V Last Labyrinth bude Katia, kterou můžeme vidět v trailer, vaším společníkem, poslouchající vaše příkazy. Řeší hádanky a pomáhá vás provázet jednotlivými místnostmi.

Last Labyrinth trailer

Je zajímavé, že hra bude mít svůj vlastní jazyk, ve kterém je píseň v traileru zpívána. Je to zajímavý nápad, který může připomenout smyšlené jazyky používané ve hrách jako Ico nebo Shadow of the Colossus.

Informace o posunutí data vydání přichází společně s chystaným ukončením financování hry na Kickstarteru. Tam se povedlo vybrat nad rámec cílové částky 17.932 dolarů cíle a to ještě zbývá 10 dnů. Tato kampaň nemá financovat samotný vývoj, nýbrž pomoci s marketingem hry.

Last Labyrinth je připravován na PSVR, HTC Vive, Oculus Rift a Windows VR.

Zdroj:
Předchozí článek VR hry, na které se můžeme těšit v březnu 2019
Další článek Viveport Infinity nabídne neomezený přístup k virtuálním zážitkům