PlayStation VR se snaží zaujmout především exkluzivními tituly, což je často používaná taktika Sony Interactive Entertainment, pro nalákání nových uživatelů na jejich platformu. Příští měsíc se tak dočkáme dalšího exkluzivního kousku v podobě Ghost Giant od studia Zoink. Ten se na PSVR dostane 19. dubna.

Tato adventura byla poprvé představena během Electronic Entertainment Expo (E3) 2018 a okamžitě se ukázala jako jedna z nejzajímavějších her od Sony na této akci.

Ghost Giant

Hrajete za postavu jménem ‚Ghost Gianta‘, který se spřátelí s osamělým klukem jménem Louis. Pouze Louis může vidět Ghost Gianta a společně vytvoří pár, který pojí přátelství. Zároveň společně vykonáváte různé úkoly a budujte důvěru. Ale není to všechno o Louisovi, protože pomoc Ghost Gianta potřebují i ostatní obyvatelé města Sancourt.

Ghost Giant Trailer

Studio Zoink uvolní Ghost Giant 16. dubna 2019 prostřednictvím obchodu PlayStation Store. Ale nezůstane jen u digitální distibuce, protože díky spolupráci s Perp Games se Ghost Giant dostane i na fyzické nosiče. Termín je stejný jako pro digitál, tedy 19. dubna.

Předchozí článek Slibná VR adventura Proze vyjde v dubnu
Další článek V rámci festivalu Jeden svět se v DOXu otevřela sekce virtuální reality