Velmi populární film Na Hromnice o den více se dočká svého pokračování, ale pozor, ve VR! Tequila Works, studio stojící za vynikající hrou z roku 2017 The Invisible Hours, oznámilo Groundhog Day: Like Father Like Son. Bude se jednat o kompletní VR hru chystanou pro Oculus Rift, HTC Vive a PSVR, na které by měla dorazit později v tomto roce.

Ve hře si zahrajete za Phila Connorse Jr., syna Billa Murrayho z filmu z roku 1993. Ve filmu je původní Connors nucen žít jeden den stále dokola, dokud se nenaučí být lepším člověkem. Den, který prožíval byl 2. února a v ten den proběhlo i oznámení hry.

Groundhog Day: Like Father Like Son Trailer

O kousek výš se pak válí trailer k této hře, který doporučuji shlédnout. Vypadá to, že se Connors Jr. ocitne v přesně stejné situaci jako jeho táta. Tak snad se dočkáme i stejné nálože humoru. Hra je dokonce i umístěna ve stejném městě Punxsutawney. No a aby toho nebylo málo, tak součástí marketingu je dokonce i virtuální Twitter účet pro Connorse juniora.

Groundhog Day: Like Father Like Son

Záštitu nad hrou převzalo Sony Pictures, které se zhostí role vydavatele a studiu Tequila Works pomáhá Immersive. Groundhog Day: Like Father Like Son pak slibuje přes osm hodin hádanek, které budete muset vyřešit. Samozřejmě, že ve hře bude i příběh, který se bude větvit tak, jak si vyberete, že prožijete svůj opakující se den.

Na Hromnice o den více možná nemusí vypadat jako nejvhodnější pro VR, ale dáváme mu šanci. Navíc Tequila Works už dokázali, že umí skvěle pracovat s větvením příběhu v The Invisible Hours. Takže se necháme překvapit.

Zdroj:
Předchozí článek Samsung si patentuje 180° VR headsety se zakřivenými OLED displeji
Další článek VR hry, na které se můžeme těšit v únoru 2019