Sanzaru Games, studio stojící za Marvel Powers United VR (2018) a VR Sports Challenge (2016), se opět spojili s Oculusem, za účelem vytvoření další VR hry. Sanzaru samotní pak tvrdí, že bychom se ji měli dočkat již „brzy“.

Oculus již včera upozornil na nadcházející titul ve svém tweetu, který doplnil gifem s hořící bránou.

Když se podíváme do Oculus Home, najdeme v inventáři tuto bránu pod názvem „Runic Door“ – což by mohlo znamenat, že hra si vezme něco ze severské mytologie. Zatímco samotná brána na sobě nemá žádné skutečné runy, strom světa z výše zmíněné norské mytologie (Yggdrasil) je opravdu nepřehlédnutelný.

Mluvčí společnosti Oculus v příspěvku na Redditu oznámil, že hráči budou „ohromeni vizuální kvalitou této hry, i když dveře jsou zjednodušeným modelem.“

Marvel

Sanzaru v reakci na tweet Oculusu na Twitteru odpověděli slovem „Brzy!“ a studio také vytvořilo kanál na Discordu (na pozvánky) s názvem Project Forge, což by mohlo být i případně kódové jméno hry.

Zatímco studio zatím nic nepotvrdilo, už víme, že se bude jednat o exkluzivitu pro Oculus Rift. Další velkou akcí, kde se Oculus bude účastnit je GDC 2019 (18. – 22. března v San Franciscu), takže je možné, že se něco dozvíme ve druhé půli března.

Předchozí článek Hororová střílečka pro PSVR Immortal Legacy: The Jade Cypher zná své datum vydání
Další článek Gloomy Eyes je temný, ale nádherný VR animák