V Číně sídlící studio Viva Games dnes oznámilo, že jejich nadcházející akční dobrodružný horor Kill X byl přejmenován na Immortal Legacy: Jade Cypher. Střílečka, která je taktéž PSVR exkluzivitou, se dostane ven 20. března.

Immortal Legacy: Jade Cypher byl jedním ze čtyř titulů, které Sony prezentovalo na výstavě ChinaJoy Expo v roce 2017, a kterého se nakonec dočká i západní publikum pod křídly vydavatelství Sony Interactive Entertainment (SIE).

Od roku 2017 nám uplynuly skoro dva roky a Viva Games mají konečně téměř hotovo.

Immortal Legacy: The Jade Cypher Trailer

„V jádru je Immortal Legacy akční dobrodružná/hororová hra, která spojí oldschoolové vyprávění příběhu pro pro jednoho hráče s nejmodernějším VR herním systémem,“ píše Shun z Viva Games na PlayStation blogu. „Hra kombinuje boje, řešení hádanek a prozkoumávání a jejím cílem je udržet hráče v napětí od začátku až do konce.“

mmortal Legacy: The Jade Cypher

Studio dále tvrdí, že hra bude obsahovat 15 zbraní, k jejichž ovládání využije dvou ovladače PlayStation Move. Zatím netušíme (a nebylo oznámeno) jak bude ve hře řešen pohybu, i když Viva Games tvrdí, že „se dokážete se volně pohybovat skrz herní lokace, abyste si vybrali nejvýhodnější pozice v boji a mohli kompletně prozkoumat ostrov Yingzhou.“

CEO studia Shun se ještě zmínil o změně názvu a uvedl, že nové jméno lépe odráží motiv příběhu a celou hru. Hra by již měla být k dispozici pro předobjednávky.

Předchozí článek Jak zjistit, zda je počítač připraven na VR
Další článek Oculus láká na novou exkluzivitu od VR vývojářů pro Marvel