Ani tento týden nevynecháme náš pravidelný přehled VR her, které vyšly v uplynulém týdnu. Minulý týden taktéž nezůstal na suchu, tak se na to pojďme podívat. A koho by zajímalo, co vyšlo v 2. týdnu letošního roku, ať se podívá na náš předchozí článek.

Ace Combat 7: Skies Unknown, Project Aces, Cena: $59.99 (PSVR)

Nejdůležitějším počinem minulého týdne se stal VR režim pro Ace Combat 7. Ačkoli se bohužel nejedná o kompletní kampaň, je i tak tato PSVR exkluzivita nutností. Hra vám umožní skočit do kokpitu elitního stíhacího letounu a stoupat do výšin. Jedná se krátký zážitek, ale intenzita akce opravdu úžasná. A pokud vás láká i standardní hra, není co řešit.

Microsoft Maquette Beta, Microsoft, Cena: Zdarma (Rift, Vive, Windows VR)

Zde se nejedná zrovna o hru, ale o příspěvek Microsoft do 3D tvorby. Maquette je nástroj určený k vytváření scén a zážitků. Umožňuje vám rychle převádět vaše nápady do prototypů. Jedná se zatím o beta verzi.

Trickster VR, Trickster Games, Cena: $14.99 (Rift, Vive, Windows VR)

Plná verze Trickster VR je konečně tady. Ani jsme se nedočkali žádného velkého oznámení o opuštění Early Accessu, ale to nám vůbec nevadí. Jedná se o jeden z nejlepších VR dungeon crawlerů, takže si zaslouží vaši pozornost.

Zdroj:
Předchozí článek PSVR MOBA Megalith dostane trial verzi zdarma
Další článek Stay Silent je westernová sci-Fi VR střílečka