Minulý týden došlo ke spuštění VR hry Megalith pro PSVR. Tato střílečka z pohledu první osoby (FPS) vypadá lehce jako Owerwatch a jedná se o VR multiplayer online battle arena (MOBA). A už se objevily nějaké ty stížnosti ohledně prázdných lobby a DLC. Naštěstí vývojáři z Disruptive Games k tomu nejsou hluší.

Na Redditu studio oznámilo, že Megalith brzy získá dvě nové funkcionality. První bude bezplatná zkušební verze hry. Ta umožní každému, aby si hru vyzkoušel a hrál společně s majiteli plných verzí. Jediný rozdíl bude v tom, že demo hráči nebudou mít přístup ke všem hratelným postavám, jmenovitě titánům. Aby si titány odemkli, bude potřebovat zakoupit plnou hru. Přesto by se mohlo jednat o dobrý způsob, jak naplnit lobby a rychleji dostat hráče do zápasů.

Megalith PSVR trailer

Přesné datum pro trial verzi zatím nebylo oznámeno.

Dále zde máme DLC. Megalit rovnou odstartoval s jedním DLC. To nabízí nového Titána, ale je placené. Někdy v dohledné budoucnosti chystají Disruptive Games aktualizaci, která umožní hráčům zakoupit nové postavy pomocí herní měny (kterou si vydělají hraním) přímo ve hře. Možnost koupit je i mimo hru za reálné peníze, jako rozšíření, však nezmizí.

„Věříme, že tyto nadcházející změny pomohou odměnit hráče za čas strávený ve hře a také otevřou brány pro nové hráče, kteří si budou moci vyzkoušet Megalith a následně rozšířit hráčskou komunitu,“ věří v Disruptive Games.

Zdroj:
Předchozí článek PSVR - přichází "Demo disk 3"a představí 9 titulů VR
Další článek Přehled VR her, které vyšly ve 3. týdnu