Bolvërk Games a PlayStack dnes uveřejnili info o tom, že nové pokračování jejich VR střílečky Dick Wilde (2017), tedy Dick Wilde 2, je připraveno na vypuštění do světa někdy v únoru letošního roku.

Dick Wilde 2 slibuje, že kromě podpory pro všechny hlavní VR headsety, tedy PSVR, Oculus Rift a HTC Vive, přinese i cross-platformní online co-op, více bossů, více úrovní a větší možnosti nastavení obtížnosti.

Dick Wilde 2 Trailer

Vydavatel PlayStack dále tvrdí, že Dick Wilde 2 přivede hráče do „řady nových lokalit, které byly nakaženy masivním únikem toxického odpadu, který přeměnil místní divou zvěř do nejdivnějších a nebezpečných potvor, které kdy byly k vidění.“

Nové zbraně zahrnují gravitační zbraně, šipky naplněné bleskem, minomety, drony a snad i nové revolvery a brokovnice.

Dick Wilde 2

Na rozdíl od předchozího Dick Wilde, byste si pokračování měli užít především díky cross-platform VR online co-op, což umožní uživatelům PSVR a PC VR hrát společně.

„Díky našim fanouškům zaznamenal Dick Wilde úspěch a my děláme vše, co je v našich silách, abychom jim v pokračování přinesli všechny věci, které chtějí,“ řekl Bo Bennekov z Bolvërk Games. „Jsme opravdu hrdí na to, že Dick Wilde 2 nabízí cross-platform online VR coop a jedná se o naši nejoblíbenější hru, za kterou stojí hodně tvrdé práce. Věříme však, že hráči budou milovat střílení zmutovaných piraň s kamarádem po svém boku.“

Zdroj:
Předchozí článek Microsoft by mohl odhalit HoloLens 2 na MWC v Barceloně
Další článek PSVR - přichází "Demo disk 3"a představí 9 titulů VR