Přehled VR her, které vyšly v 2. týdnu


Přehled VR her

Ani tento týden nevynecháme náš pravidelný přehled VR her, které vyšly v uplynulém týdnu. Minulý týden (na rozdíl od předchozího) nezůstal na suchu a tak se na to pojďme podívat. A koho by zajímalo, co vyšlo v 51. týdnu loňského roku, ať se podívá na náš předchozí článek.

Megalith, Disruptive Games, Cena: $29.99 (PSVR)

Ve střílečce (ne)nepodobné Owerwatch se vyberete Titána a vydáte se na bitevní pole. V této týmovce máte svou základnu, kterou musíte ubránit a na druhé straně nepřátelskou, kterou naopak musíte zničit. Megalith je vynalézavý ve svých herních mechanikách, ale bude si muset udržet živoucí komunitu, aby dokázal slavit úspěch.

Spuds Unearthed, Gamedust, Cena: $19.99 (Rift, Vive)

Musíme říct, že podobnou hru jsme ještě neviděli. Ve Spuds Unearthed vytváříte a upravujete armádu živoucích brambor, které pak budete vést proti nepřátelům v galaktické válce. Vypadá to, že zde je vyčerpávající množství možností různých customizací, což by mohlo být skutečným tahákem hry. Spuds Unearthed aktuálně vstoupili do Early Accessu.

Dede Korkut Chronicles, Bond Digital, Cena: $3.99 (Go)

Tak tohle nás zaujalo. Dede Korkut Chronicles je dobře vypadající fantasy akční hrou, která vás pošle do boje proti vlkodlakům a dalším stvůrám. Jste-li majitelem Oculus Go, možná na to mrkněte. A třeba nám i dejte vědět.

Předchozí článek Firefox Reality - Výchozí prohlížeč na VR headsety HTC Vive
Další článek Aplikace Oculus pro Android přesáhla 1 milion stažení