Xiaomi VR Standalone je verze Oculus Go pro čínský trh. Záhadným způsobem k nám jeden kousek doputoval a musíme říct, že se jedná o stejnou kvalitu provedení, jako má Oculus Go. Jediné, co je rozdílné, je aplikace na telefon v čínštině a pak samozřejmě prostředí headsetu, kde najdete Xiaomi VR.

Jelikož jsou ale fanoušci VR určitě také dobrodruzi jako já a možná byste také chtěli mít doma jeden Xiaomi VR Standalone (nebojte se, jde to ovládat i v té čínštině), rozhodli jsme se, že tento kousek věnujeme do soutěže!

Takže co pro to můžete udělat? Není to nic složitého:

  1. Pokud ještě nejste našimi fanoušky na Facebooku, staňte se jimi. Tedy dejte lajk naší facebookové stránce.
  2. Najděte na na naší FB stránce tento příspěvek (po dobu trvání soutěže bude připnut nahoře) a označte jej „To se mi líbí“ a sdílejte.
  3. Do komentáře k „olajkovanému“ soutěžnímu příspěvku na FB stránce označte své 3 přátele, které byste do soutěže chtěli také pozvat (pozor, abyste to udělali u správného příspěvku, tedy u příspěvku Soutěž pro dobrodruhy! Vyhrajte Xiaomi VR Standalone!).

Soutěž bude trvat od 14.1.2019 do 28.1.2019 a výherce vybereme z komentářů pomocí aplikace Pick Winners (Výherce budeme následně kontaktovat via SZ na Facebooku). Takže vzhůru do toho a držíme palce!

Předchozí článek CES 2019: Nový referenční headset Qualcomm by mohl naznačovat specifikace Vive Cosmos
Další článek Firefox Reality - Výchozí prohlížeč na VR headsety HTC Vive