Dnes trochu se zpožděním (přeci jen byly Vánoce), ale ani teď nevynecháme náš pravidelný přehled VR her, které vyšly v uplynulém týdnu. Ani tento nezůstal na suchu a tak se na to pojďme podívat. A koho by zajímalo, co vyšlo v 50. týdnu, ať se podívá na náš předchozí článek.

Polybius, Llamasoft, Cena: $17,99 (Rift)

Výlet do arkádového třeštění od Jeffa Mintera a jeho kumpánů přichází na Rift. Tato střílečka z temného tunelu je opravdovým útokem na smysly. Jak potvrdil Minter již předtím, PSVR verze hry studiu zatím ještě nevydělala žádné peníze, takže pokud chcete podpořit indie VR vývojářskou scénu, nyní je na to správný čas. Kromě Polybiuse pak také Llamasoft vydali i Minotaur Arcade.

Wrench, Missing Digit, Cena: $19,99 (Rift, Vive)

Wrench je takovým jiným simulátorem. Nečekejte brutální honičky, místo toho dostanete do ruky šroubovák a budete montovat auta a jejich výbavu a vylepšení. Dostane se vám tak přesných 3D modelů a autentických zážitků. Zatím je hra v Early Access, ale vypadá to jako něco, co by mohlo potěšit náruživé fanoušky vůně benzínu a umazaných rukou.

Dear Angelica, Oculus Story Studio, Cena: Zdarma (Go)

Poslední a nejlepší práce od Oculus Story Studio vychází na Go. Vypráví příběh mladé dívky z pohledu její matky, známé herečky. Úchvatný vizuální a přemýšlivý přístup k VR vyprávění vypadá, že by mohl být jedním z must have kousků pro Go.

Gun Club VR, Binary Mill, Cena: $24,99 (PSVR)

Gun Cub VR. Co za tím asi stojí? Naprosto nepřekvapivě vám Gun Club VR nabídne přístup k širokému spektru pistolí, pušek a mnoha dalších, spolu s řadou miniher. Zde nečekejte přemíru kreativity, ale pokud jste držitelem zbrojního průkazu a volný čas trávíte rádi na střelnici, Gun Club VR bude pro vás pravé ořechové.

Zdroj:
Předchozí článek Oculus Quest dorazil k certifikaci na FCC
Další článek Feelreal chce přidat vůně a pachy do VR headsetů!