Již dnes 18. prosince 2018 uvolní First Contact Entertainment novou mapu pro všechny hráče Firewall Zero Hour a to zdarma. Nová mapa se nazývá Containment a je umístěna ve zdravotnickém výzkumném zařízení, které vypadá jako typ místa, kde by mohlo dojít k vypuknutí zombie epidemie. Nemusíte se ale bát, v této hře zatím žádné zombie nejsou.

Stejně jako všechny ostatní mapy, i Containment bude mít stejný režim hry, ve kterém čtyři týmy bojují o udržení zašifrovaného notebooku. Útočící tým má za úkol hackovat přístupové body firewall brány, aby zjistili umístění notebooku a vlámali se do něj, zatímco bránící tým musí útočníky zastavit, případně vydržet do konce přiděleného času.

Oficiální trailer ke hře Firewall Zero Hour a mapě Containment

Nedávno dostala hra Firewall Zero Hour aktualizaci v podobě nové herní postavy Nashe, společně se spoustou nových zbraní, skinů, možností přizpůsobení a dalších. Pokud se studiu podaří udržet tempo vydávání nového obsahu (zejména map a (doufejme) i více herních módů), Firewall Zero Hour by si mohl mít našlápnuto k dlouhému a spokojenému životu na PSVR.

Zdroj:
Předchozí článek Stealth hra Shadow Uprising je venku
Další článek Undead Citadel je perfektně vypadající středověká zombie rubačka!