S novým rokem za rohem, je pár titulů pro VR, na které se doopravdy těšíme. Jedním z nich je i hra od vydavatele Vertigo Games a vývojářů InnerspaceVR jménem A Fisherman’s Tale. A právě včera studio potvrdilo datum vydání, společně s uvolněním dalších screenshotů a 360 videa.

Nové 360 video odhaluje poněkud více zápletku Fisherman’s Tale, než vše, co jsme viděli předtím.

A Fisherman’s Tale

Vše se točí okolo Boba, malého rybáře, který žije v malé chaloupce u majáku a nestará se o okolní svět. Když se z rádia ozve varování o bouřce, Bob se musí vydat na maják, aby zapnul výstražná světla. Ale ne vše jde podle plánu a vše se najednou změní do podivných událostí, které se mu začnou dít.

Jako čistá singleplayerová puzzle záležitost, A Fisherman’s Tale, je hlavně o přemýšlení nad dopady vašich skutků.

„Fisherman’s Tale je skvělý příběh plný překvapení a skvělé hratelnosti. Prozkoumává možnosti jak správně vyprávět příběh ve VR a přináší jedinečný zážitek do VR hraní. ARTE je hrdý spolupracovník na A Fisherman’s Tale společně s dalšími talentovanými tvůrci ze InnerspaceVR a vydavatelem Vertigo Games,“ řekl o hře Gilles Freissinier, Head of Web Department v ARTE France.

A Fisherman’s Tale bude dostupná pro PSVR, Oculus Rift, HTC Vive a Windows Mixed Reality od 22. ledna 2019. A než bude hra venku, tak se zatím podívejte na nové video, které se povaluje někde nad těmito řádky.

Zdroj:
Předchozí článek 25 nejlepších her pro Oculus Rift: Díl 3.
Další článek 25 nejlepších her pro Oculus Rift: Díl 4.