Falcon Age, nadcházející singleplayer adventura pro PS4 a PSVR, se pochlubilo novým gamepley trailerem, který přibližuje některé herní mechaniky, na které se můžeme těšit v příštím roce.

V traileru tak můžeme vidět, jak si ve Falcon Age vypipláte svého sokolíka od malého ptáčete a posíláte ho lovit králíky a dokonce i kozy. Dále můžeme vidět crafting věcí, stavbu farmy, přípravu jídla a boj s roboty pomocí vašeho sokola.

Falcon Age Gameplay Trailer

Samotní vývojáři z Outerloop Games o hře říkají následující:

Hra začíná v kolonii na umírající planetě, jejíž kultura byla zničena, zdroje vyčerpány a klima se přehodilo do pouště díky mechanickým robotím útočníkům. Hlavní hrdina Ara se dostane neoprávněně do vězení za menší provinění. Zatímco čeká na svůj ortel v osamělé cele, seznámí se s mladým sokolem. Společně se jim podaří utéci a vyrazí na dobrodružství, na jehož konci je vítězství odporu, získání svobody a zahnání mechanických robotů.

Outerloop dále tvrdí, Falcon Age je „postavena od základů speciálně pro PSVR s ovladači Move nebo DualShock 4“. Hru ale budou moci hrát i běžní majitelé PS4 a PS4 Pro bez headsetu PSVR.

Zatím nebylo odhaleno přesné datum vydání, studio Outerloop Games se drží termínu, že Falcon Age vyjde někdy v roce 2019.

Zdroj:
Předchozí článek 25 nejlepších her pro Oculus Rift: Díl 1.
Další článek Odin je 4K SteamVR headset z Ruska a přijde na trh v létě 2019