Kingdom Hearts VR zná své datum vydání na PSVR


Kingdom Hearts VR

Někdy v září jsme se dozvěděli, že Square Enix pracují na Kingdom Hearts VR pro PSVR, které chtějí spojit s chystanou hrou Kingdom Hearts III. Nyní už víme, kdy se tato VR verze objeví, přinejmenším v Japonsku.

Web Twinfinite citoval japonskou odnož vývojářů Square Enix, kteří tvrdí, že tato VR verze bude uvolněna v Japonsku v neděli 25. prosince. Měla by být zdarma, takže každý by si mohl přihodit jeden opožděný vánoční dárek pod svůj digitální stromeček. Zdá se, že Kingdome Hearts VR zároveň dostane i další aktualizaci hned dne 18. ledna, což je jen týden před datem vydání Kingdom Hearts III.

KINGDOM HEARTS VR Experience Trailer

Zatím nebylo řečeno nic o tom, zda tyto termíny platí i pro zbytek světa, ale docela se dá čekat, že my všichni, kteří nežijeme v Japonsku, si budeme muset počkat na jiný termín.

Musí se také vzít na vědomí, že se nebude jednat o plnou hru, ale jen o kratší VR zážitek, který má přinést svět Kingdom Hearts i do VR prostředí. Její herní doba je také otázkou, ale minimálně se budete moci podívat na své oblíbené Disney postavičky ve VR.

Zdroj:
Předchozí článek Subnautica bude od 14.12. zdarma na Epic Games Store!
Další článek Sairento VR konečně přichází na PSVR na začátku příštího roku