A při pátku tady máme nějaké dobré zprávy! VR rozšířené pro Prey Typhon Hunter, které Bethesda oznámila v červnu tohoto roku na E3 nebylo zapomenuto, ale vyjde již příští týden.

Společnost dnes potvrdila, že nový obsah pro Prey bude vydán 11. prosince 2018. Zatímco zde bude spousta updatů pro standardní verzi hry, fanoušci VR se mohou těšit na nový single player mód únikové místnosti s názvem TranStar VR. Toto DLC se odehrává před událostmi původní hry. Stanete se zaměstnancem TranStar a snažíte se vyřešit spoustu hádanek v různých lokacích, které jste mohli poprvé vidět v kampani hry.

K dispozici je také nový Museum mód, který Vám umožní zkoumat spoustu obsahu ze hry Prey ve VR. Také aktuální  multiplayer mód „Typhoon Hunter“ který má hráče zaujmout lovem „shadow enemies,“ kteří se dokážou změnit v různé předměty dostane podporu VR na začátku roku 2019.

Tyto nové módy budou zdarma, ovšem pouze pro ty, kteří vlastní Deluxe edici hry the Prey nebo již vlastní DLC Mooncrash. VR obsah bude podporovat headsety HTC Vive a Playstation VR. A aby toho nebylo málo, Bethesda plánuje také vydat VR rozšíření pro hru Wolfenstein.

Zdroj:
Předchozí článek 25 nejlepších her pro HTC Vive: Díl 3.
Další článek StarVR tvrdí, že jejich nový headset bude podporovat nový VirtualLink port