RUSH (2017), závodní hra ve které se nacpete do wingsuit oděvu, a která původně přišla na PC VR a Oculus Go, se dnešního dne dostane i na PSVR.

Hra nabízí řadu herních módů, včetně sólového závodu na čas, závodům proti botům a online multiplayeru s až sedmi hráči. V Rush se také dočkáme online žebříčků pro všechny trasy a režimy.

Rush VR PSVR trailer

Vývojáři ze studia The Binary Mill bohužel nezmínili možnost crossplatform závodů s verzemi Steam (Vive, Rift, Windows VR) nebo Oculus Store (Rift nebo Oculus Go/Gear VR), a i když byl tento dotaz již položen, stále se čeká na odpověď.

Rush

Rush se dále chlubí více než 80 závodními trasy ve čtyřech různých prostředích, desítkami wingsuitů, které čekají na odemčení a spoustou věcí, se kterými si můžete hrát, zatímco čekáte na zahájení závodu. U PSVR verze se dočkáme také více variant ovládání a to PS Move nebo pomocí ovladače DualShock 4.

RushVR startuje na PlayStation Store dnešního dne, tedy 4. prosince pro Severní Ameriku a Evropu s cenou 25 dolarů/25 euro. Členové PlayStation Plus se ale dočkají 20% slevy, která bude platit v prvních dvou týdnech následujících po vydání hry.

Zdroj:
Předchozí článek Nvidia odhalila Titan RTX GPU s novým portem Virtual-Link
Další článek 25 nejlepších her pro HTC Vive: Díl 1.