Prison Boss VR (2017) je craftovací a obchodní vězeňská hra, která se dostala v loňském srpnu na Steam s podporou HTC Vive a Oculus Rift. A od příštího týdne se jí dočkají i majitelé PSVR, kteří se budou moci bavit tajnou výrobou nástrojů, nábytku a dalších možných věcí, které moci směňovat se svými kolegy.

Přesné datum vydání je zítra, tedy 4. prosince Prison Boss VR v podstatě přemění váš pokoj do vlastního vězení s toaletou, umyvadlem a skříní pro ukrytí tabáku, papírů, alkoholu, erotiky a dalšího standardního vybavení vězeňského bosse.

Stráže vašeho vězení navíc pořád trajdají kolem, takže budete si muset dávat bacha, aby vás nepřistihly a nezabavily vám vaše těžce vyrobené předměty a vydělané peníze. Pokud se vám to podaří, budete si zlepšovat svou vězeňskou reputaci, odemykat nové předměty k výrobě a nakonec se stane opravdovým vězeňským kápem.

Prison Boss VR byl vyvinut indie vývojáři Trebuchet z kanadského Montréalu a v současné době má na Steamu dobrý rating 89%, což mu dává „velmi kladné“ hodnocení.

Zdroj:

RoadtoVR

Předchozí článek VR hry, které vyšly v listopadu 2018
Další článek VR hry, na které se můžeme těšit v prosinci 2018