Holandské Sindria VR Games Studio oznámilo, že bude vydávat svoji komediální sci-fi střílečku Mofflys: Invasion Mayhem pro platformy Playstation VR, HTC Vive a Oculus Rift v roce 2019.

Smícháním prvků hádanek a first-person střílečky (FPS) Vás Mofflys: Invasion Mayhem umístí do týmu mimozemských útočníků, kteří chtějí převzít kontrolu nad planetou Zemi.  Ano, hádáte správně, budete to právě Vy, koho se mimozemšťani rozhodnou vyslat na naši modrou kouli. Tahle část má zábavný název „Murder Clone“.

The Mofflys: Invasion Mayhem se zdá být sérií akčních mini-her, kde hráči budou bojovat proti vlnám nepřátel, střetávat se s obrovskými bossy, procházet střeleckými sekcemi, jezdit v těžebních vozících a vykonávat spoustu dalších aktivit. Budete mít také arzenál mimozemských zbraní, ze kterých si můžete vybírat, i když není jasné, zda Vám zůstanou i do dalších úrovní.

Mimozemšťani nebudou útočit jen v jedné časové linii, takže určité úrovně se budou odehrávat na divokém západě nebo starověkých egyptských dobách a samozřejmě na některých hezkých sci-fi vesmírných lokacích.

Zatímco The Mofflys: Invasion Mayhem ještě nebylo vydáno, už dostává ocenění. Sindria VR Games Studio ukázalo, že jejich hra byla oceněna jako jedna ze tří nejlepších VR her v soutěži Games Startup Competition v Barceloně.

The Mofflys: Invasion Mayhem se tak již mílovými kroky blíží ke svému vydání. Jakmile budeme vědět další podrobnosti, budeme Vás informovat!

 

Zdroj:
Předchozí článek Bylo ohlášeno datum vydání střílečky Skyfront VR
Další článek Elder Scrolls: Blades mobilní verze odložena na rok 2019