Borderlands 2 VR se chystá příští měsíc na PSVR, ale majitelé PC VR hedasetů zřejmě nepřijdou zkrátka. Tato hitovka od Gearboxu se nakonec možná dostane i na Oculus Rift a HTC Vive. Podle krátkého sdělení v novém promo videu Sony totiž potvrdilo, že exkluzivita Borderlands 2 VR pro platformu PSVR bude dodržena minimálně pět měsíců.

Video (viz níže) zveřejnilo PlayStation Europe a v několika krátkých sekundách můžeme vidět probliknout malé titulky ve znění: „Borderlands 2 VR je exkluzivním titulem pro PS VR po dobu minimálně 5 měsíců od spuštění.“

Borderlands 2 VR se dostane na PSVR 14. prosince, takže hypotetické datum uvedení pro Rift a Vive by mohlo být již 14. května 2019.

Zatímco ani Gearbox, ani vydavatel 2K Games, veřejně nepotvrdili verzi pro PC VR, pokud se hra vydá ve šlépějích Skyrim VR (2017), mohli bychom se dočkat Oculus Rift a HTC Vive verze a případně i Windows VR. Skyrim VR totiž přišel na PSVR v listopadu 2017 a jen o pět měsíců později se objevil na Steamu for Rift a Vive.

Takže kdo je fanouškem Borderlands a vlastní headset Vive nebo Rift, zakroužkovat v kalendářích květen 2019 a uvidíme.

Zdroj:
Předchozí článek VR Puzzle A Fisherman’s Tale zná své datum vydání
Další článek Americká armáda podepsala s Microsoftem kontrakt na HoloLens ve výši 480 milionů dolarů!