Je to již nějaký pátek, kdy Xiaomi odhalilo druhou generaci svého levného headsetu Mi VR Play, tedy Xiaomi Mi VR Play 2, který funguje v kombinaci s většinou smartphonů. Oproti předchůdci mělo dojít hlavně ke zlepšení komfortu, kterého bylo dosaženo nižší hmotností a použitím textilií. A k nám se dnes dostal slevový kupón, který si nenecháme pro sebe.

Design byl u Xiami Mi VR Play 2 ve srovnání s minulou generací zcela přepracován. Místo hranatých tvarů a výrazného zipu bylo použito elegantnější zaoblení. Tělo je navíc potaženo měkkou textilií, která má spolu se znatelně sníženou hmotností přispět k vyššímu komfortu při nošení. Headset by měl být kompatibilní s telefony různých značek, důležitá je jen úhlopříčka v rozmezí od 4,7“ do 5,7“ a operační systém Android.

Xiaomi Mi VR Play 2

Headset se vyznačuje zorným úhlem 93 stupňů a rozměry 129 × 191 × 120 mm, již zmiňovaná hmotnost klesla konkrétně na 183 g. Xiaomi VR Play 2 můžete aktuálně sehnat za 22,99 dolarů, díky slevovému kupónu GBVR004 pod tímto odkazem.

Předchozí článek Aktuální přehled: Nejlepší hry pro HTC Vive
Další článek Aktuální přehled: Nejlepší hry pro Oculus Rift