STXsurreal, pobočka společnosti STX Entertainment, dnes představila svůj nejnovější VR film The Limit natočený režisérem Robertem Rodriguezem (Sin City). V tomto 20-minutovém akčním filmu se představí Michelle Rodriguez (Lost, Avatar, Fast & Furious) a Norman Reedus (The Walking Dead, The Boondock Saints), což by mohlo slibovat zajímavý zážitek.

V The Limit vstoupíte do kůže drsného agenta se záhadnou minulostí, která získá pomoc od vylepšeného superzabijáka M-13 (Michelle Rodriguez), na cestě za opětovným získáním své identity a pomstě nebezpečné organizaci, která vás vytvořila.

The Limit

The Limit je označován jako něco, co přinese „zcela nový formát VR filmu“. Samotná společnost stojící za filmem pak tvrdí, že The Limit představuje první ze série akčních a fascinujících filmových zážitků od STXsurreal.

The Limit

Několik dalších projektů by pak aktuálně mělo být rozpracováno, včetně filmu Jay a Mlčenlivý Bob od autora a režiséra Kevina Smithe, kriminálního thrilleru od režiséra Christiana Gudegasta, zatím nepojmenované akční komedie od Davea Bautisty a podvodního sci-fi thrilleru od Johannese Robertse.

Robert Rodriguez’s THE LIMIT: A Virtual Reality Film | Trailer

Limit je od dnešního dne k dispozici napříč všemi hlavními VR platformami, jako je Oculus Rift, HTC Vive, Windows VR, PSVR, Gear VR, Oculus Go, Daydream a Cardboard. Najít ji pak můžete v Oculus Store, Viveportu, Google Play a brzy se objeví i na Steamu a PlayStation Storu.

Zdroj:
Předchozí článek Interaktivní hra Titanic VR přistane na PSVR příští měsíc
Další článek Space Pirate Trainer se chystá příští týden na PSVR