Období hlavních herních taháků je tady. Chystají se na náš totiž dvě další, velmi očekávané hry, pro PSVR. Jednou z nich je Borderlands 2 VR, o kterém jsme psali zde, a druhou je Gungrave VR.

Gungrave VR, je exkluzivním portem kultovní klasické střílečky na PSVR, na kterou se dostane dne 11. prosince 2018, což je jen pár dní před Borderlands 2 VR. Hra přijde ve dvou edicích: standardní edice bude stát 29,99 dolarů a Deluxe Loaded Coffin Edition dolarů 39,99. Deluxe Loaded Coffin však bude obsahovat i druhou samostatnou hru, Gungrave U.N.. Gungrave U.N., která bude také hratelná ve VR, pak rozšíří příběh původní hry dalšími třemi novými úrovněmi.

Gungrave VR

Ve hře pak budete hrát za zabijáka jménem Beyond The Grabe, který se se musí prostřílet úrovněmi. Hra bude kombinovat jak pohled ze třetí osoby, tak nově i z první osoby. V Gungrave se dále budete pohybovat na kolejích a nebo stojící bojovat proti hordám nepřátel.

Gungrave VR – E3 2018 Trailer

Gungrave vyšel už v Japonsku na konci loňského roku, a je otázkou jakého ohlasu se dočká na PSVR. Každopádně to zatím vypadá, že by měl stát o vaši pozornost.

Zdroj:
Předchozí článek Space Pirate Trainer se chystá příští týden na PSVR
Další článek Aktuální přehled: Nejlepší hry pro HTC Vive