Listopad zatím vypadá jako parádní měsíc pro nové VR zážitky a každý majitel VR headsetu by mohl být nadšený. Objevila se další nálož parádních nových VR her a videí, které byste mohli vyzkoušet. A pokud jste promeškali náš seznam z předchozího týdne, tak ten najdete tady. Tak jdeme na to.

Crow: The Legend, Baobab Studios, Cena: Zdarma (Rift, Go, Gear VR)

O tomto interaktivním animáku jsme již psali a na náš přehled se můžete podívat zde. Troufneme si tvrdit, že se bude jedna o další úspěch pro Baobab Studios a i díky tomu, že je Crow: The Legend dostupné zdarma. Vyzkoušejte i vy, jak se budete chovat v roli „Ducha ročních období“.

Runes: The Forgotten Path, StormBorn Studios, Cena: 24,99$ (Rift, Vive, Windows VR)

Líbili se vám The Wizards? Pak by se vám mohla líbit i Runes: The Forgotten Path. I zde se jedná o magickou akční dobrodružnou hru. Kdybychom měli jmenovat jednu věc, která odliší Runes od jiných her tohoto typu, tak bychom se zmínili o pohybech, kterými budete vytvářet runy.

Age of Sail, Google Spotlight Stories, Cena: Zdarma (Rift, Vive)

Režírováno vítězem Oscara, Johnem Kahrsem, Age of Sail je dvanáctiminutová VR jednohubka. Jedná se o kousek o hledání místa pro sebe v novém světě a lehce se dotkne i aktuální hrozby oteplování naší planety.

Megalith Beta, Disruptive Games, Cena: Zdarma (PSVR)

Této arénové bojovce jménem Megalith jsme se věnovali už v našem samostatném článku. Od bety se očekává se, že se v tomto stavu bude nacházet „pár měsíců“ a bude obsahovat přístup ke dvěma z pěti plánovaných hrdinů/titánů. Více v našem článku zde.

Echo Combat, Ready at Dawn, Cena: 9,99 dolarů (Rift)

I tuto týmovou střílečku v nulové gravitaci, jménem Echo Combat od vývojářů Ready at Dawn, jsme pokryli v našem článku, který si můžete přečíst zde. Hra je konečně venku a to pro headset Oculus Rift.

Spheres, Novelab a CityLights, Cena: 9,99 dolarů (Rift)

A další parádní VR zážitek. O třídilné kosmické VR výpravě jménem SPHERES jste si mohli přečíst tady a vězte, že za celým projektem, v roli výkonného producenta, stojí proslavený a úspěšný režisér Darren Aronofsky. Můžeme si tipnout, že i SPHERES si své místo na slunci užije.

Zdroj:
Předchozí článek Střílečka "In Death" zamíří na PSVR 27. listopadu
Další článek Black Friday u HTC: skvělé ceny HTC Vive Pro