In Death, roguelike střílečka z luku od Sólfar Studios, zamíří na PSVR 27. listopadu. Po několika měsících, které hra strávila v Early Accessu na Steamu, dostala se do kompletního stavu v říjnu letošního roku. A nyní se dočkají i PSVR hráči.

V In Death se zhostíte úlohy střelce z kuše a luku, který prochází procedurálně generovanými surrealistickými středověkými lokacemi s rostoucí obtížností. Vaším úkolem je zjistit, jak dlouho dokážete přežít proti armádě zběsilých nepřátel, kteří si nepřejí nic jiného, než ukončit váš mrzký život.

In Death

Hra byla dobře přijata PC VR hráči, když získala 91% pozitivní hodnocení na Steamu a 4,4 z 5 na Oculus. V průběhu nekonečných soubojů v In Death, si budete odemykat nové vylepšení pro váš luk, jako například speciální šipky a budete hromadit zlato, potřebné pro upgrade vašeho vybavení.

Vývojáři ze Sólfar Studios tento týden oficiálně ohlásili na PlayStation blogu datum vydání In Death pro PSVR, což bude již zmiňovaný 27. listopad. Hra pak bude, kromě ovladačů PS Move, podporovat i gamepad PS4.

Gameplay PSVR trailer

Hra bude stát na PSVR (stejně jako na Steamu) stát 30 dolarů a členové PlayStation Plus se dočkají slevy ve výši 20%.

Zdroj:
Předchozí článek Chystá se pokračování úspěšné hry Unseen Diplomacy 2
Další článek Další parádní nálož VR her a videí pro aktuální týden