Unseen Diplomacy byla jednou z nejlepších her, která ukázala jaké všechny možnosti skrývá pohyb ve VR a mnozí si kladli otázku, jestli někdy uvidíme i Unseen Diplomacy 2. Jednička byla původně spuštěna v roce 2016 pro headset HTC Vive, hra nabídla špičkový prožitek ve stylu Jamese Bonda, kdy jste se vplížili do tajné základny, při vyhýbání se laserům a protahování se průduchy. Místnosti se navíc dynamicky měnily při vstupu do nové lokace.

Navzdory tomu, že se jednalo o krátký zážitek, byl to skvělý příklad navrhování lokací a pohybu ve VR. A nyní se dočkáme pokračování.

Smash Hit Plunder

Vývojáři Triangular Pixels tento měsíc oznámili, že Unseen Diplomacy 2 je ve vývoji. Info přišlo společně s vydáním jejich novinky Smash Hit Plunder na PSVR a Triangular informovali, že dobré prodeje, společně s menším grantem od britského South West Creative Technology Network (SWCTN) umožnily, aby začal vývoj Unseen Diplomacy 2, i když stále hledají vydavatele na financování dokončení vývoje.

Unseen Diplomacy 2

„Pokud znáte libovolného vydavatele, který by chtěl Unseen Diplomacy 2 mít pod svými křídly a je ochoten financovat jeho vývoj, pak jej pošlete za námi!“ řekli doslova vývojáři. Aktuálně tak nemůžeme potvrdit termín, kdy bychom se asi tak mohli hry dočkat.

Triangular Pixels také slíbili, že budou otevřenější ohledně informací okolo vývoje Unseen Diplomacy 2, což je poučení, které si vzali při tvorbě Smash Hit Plunder. Za tímto účelem spustili i tento dotazník, jehož cílem je zjistit více o těch, kteří hrají jejich hry.

Zdroj:

UploadVR

Předchozí článek Crow: The Legend - nový VR animák odstartoval na Rift, Go a Gear VR
Další článek Střílečka "In Death" zamíří na PSVR 27. listopadu