Baobab Studios, stojí za příběhy oceněnými cenou Emmy – Asteroids! (2017) a Invasion! (2016), právě vydali svůj nejnovější animovaný VR příběh, ve kterém učinkují mimo jiné John Legend, Oprah Winfrey a Constance Wu. Crow: The Legend (2018), přichází s indiánským příběhem, který vznikl za i pomoci Native Americans in Philanthropy (NAP), skupiny zaměřené na vzdělávání a posilování uvědomění původních národů Ameriky.

Vaší rolí je „Duch ročních období“ a budete řídít lesy a jejich proudy pomocí dotykových ovladačů. Máváním budete do lesa vysílat kouzla, přinášet nový život a nakonec i sníh. Zatímco sníh padá, lesní tvorové se začínají bát a tak je jeden z nich vyslán, aby přesvědčil vyšší sílu k návratu jara.

Crow: The Legend

„Jednoduchým pohybem vašich rukou budete ovlivňovat růst květin, padání sněhu a sílu větru,“ říká Eric Darnell, zodpovědná osoba za kreativitu ve společnosti Baobab a režisér Legendy. Crow: The Legend by také měl přinést zážitek podobný filmům studia Disney a je dozajista určený pro celou rodinu. Je plný roztomilých postav, což by zase mělo oslovit i mladší diváky.

Crow: The Legend

Na Crow: The Legend se podílely Baobab Studios a Oculus Studios a již je k dispozici zdarma pro Riftu, Oculus Go a Gear VR.

Zdroj:
Předchozí článek Huawei chystá během jednoho až dvou let své vlastní AR brýle
Další článek Chystá se pokračování úspěšné hry Unseen Diplomacy 2