Týmová střílečka v nulové gravitaci Echo Combat od vývojářů Ready at Dawn, je konečně venku a to pro headset Oculus Rift.

Pokud jste již vlastníkem Echo VR, máte možnost si v Oculus Store koupit Echo Combat DLC nebo si toto rozšíření můžete pořídit i hlavní nabídce a dokonce i v lobby Echo VR.

A co vlastně nového Echo Combat přináší?

Nová mapa, větší týmy

Control Point Mod debutoval společně s mapou Combustion již na Oculus Connect 5 a od té doby byl k dispozici v několika open beta víkendech. Nyní Echo Combat přidá další mapu pro Control Point. Nazývá se Dyson a jedná se masivní prostor otevřeného prostoru, o kterém vývojáři tvrdí, že „hráčům přinese nové strategické možnosti, včetně různých vstupních bodů.“

Taktéž výchozí velikost hry naroste z 3v3 na 4v4.

Nová zbraň, opravy a TAC-MOD

Žádný hráč FPS stříleček nepohrdne rocket launcherem a hra tak přináší něco podobného, nazvaného Meteor. Taktéž se objeví granát nazvaný „Instant Repair“, které bude léčit při nárazu vše, včetně hráče.

Nový TAC-MOD, sekundární zbraň v této hry, je další novinkou. Nazývá se „Phase Shift“, což umožní hráčům krátkodobě vystoupit z reality, takže se můžete proletět za nepřátelskými liniemi nebo urychleně se stáhnout, aniž byste byl vidět.

Echo Combat by měl být dostupný od dnešního dne za cenu 9,99 dolarů.

Zdroj:
Předchozí článek Kdy se konečně dočkáme Minecraftu na Oculus Go?
Další článek Slevové kupóny k levným VR headsetům z Číny značky Shinecoin