Pod dohledem výkonného producenta a známého režiséra Darrena Aronofského se na Oculus Store objevila interaktivní kosmická série SPHERES, komentovaná Millie Bobby Brownovou, Jessicou Chastainovou a Patti Smith.

Po úspěšném festivalovém turné v letošním roce, které vyvrcholilo cenou Velké poroty za nejlepší virtuální realitu na festivalu Sundance Film Festival, je série nyní k dispozici pro Oculus Rift.

SPHERES je třídílné interaktivní VR dobrodružství, které vede uživatele sérií úchvatných kosmických scén a doplňuje jej intenzivní originální soundtrack, za kterým stojí Kyle Dixon a Michael Stein, kteří mimo jiné složili i hudbu k úspěšnému seriálu Stranger Things.

„Bylo to opravdu skvělé, především díky týmu, který za SPHERES stál,“ uvedla spisovatelka a režisérka Eliza McNittová. „Tento VR zážitek učinil z neznámého vesmíru něco, na co si můžete skoro i šáhnout. Jsem nadšená, že SPHERES je nyní na Oculus Rift a přenese vás do jiných světů než je ten náš.“

Kapitola I: Chorus of the Cosmos je vyprávěná Millie Bobby Brownovou a ukazuje naši sluneční soustavu jako hudební nástroj, který mění vesmír na mezigalaktickou zvukovou a vizuální podívanou. Kapitola II: Songs of the Spacetime, vyprávěná Jessicou Chastainovou, přivede uživatele přímo do středu tajemné černé díry, aby mohli komunikovat s gravitačními vlnami. Kapitola III: Pale Blue Dot, vyprávěná Patti Smith, zkoumá nejdůležitější událost v historii známého vesmíru – Velký třesk.

SPHERES

Všechny tři kapitoly SPHERES jsou nyní k dostání v obchodě Oculus Store za 9,99 dolarů.

Zdroj:
Předchozí článek Slevové kupóny k levným VR headsetům z Číny značky Shinecoin
Další článek Huawei chystá během jednoho až dvou let své vlastní AR brýle