Je to už nějakou dobu, kdy jsme poprvé slyšeli o PSVR exkluzivní bojovce jménem Megalith od Disruptive Games. No a právě dnešního dne jsme se dočkali otevřené bety, což znamená, že majitelé PSVR si ji už mohou zahrát.

Tato střílečka, která vypadá trochu jako VR verze Blizzardího Overwatch, se přehoupla do otevřené beta verze, která je dostupná zdarma. V betě by pak hra měla pobýt pár týdnů a bude obsahovat týdenní střídání hrdinů, za které můžete bojovat. Hra funguje podobně jako MOBA, kdy se oba týmy snaží ubránit své základny a naopak dobýt ty nepřátelské. Zatím to bohužel vypadá, že beta bude dostupná prozatím pouze pro USA, kdy se dostane na další regiony není známo.

Každý týden by mělo být k dispozici 5 hrdinů k výběru – ti budou odlišní napříč hráči, aby bylo zajištěno, že se zápasy budou lišit.

Pokud si hru objednáte během běžící bety, dostanete okamžitý přístup ke každému z hrdinů podle vlastního výběru, balíček avatarů pro váš PlayStation profil, exkluzivní skiny a DLC Hero pack (poslední dva však až při spuštění plné verze hry). Plán je, že plná verze se z bety přehoupne dne 6. ledna 2018.

Zdroj:
Předchozí článek YouTube VR je konečně k dispozici i pro Oculus Go
Další článek inXile stále pracuje na svém velkém VR RPG a PSVR portu The Mage's Tale