inXile stále pracuje na svém velkém VR RPG a PSVR portu The Mage’s Tale


The Mage's Tale

Jak jsme se mohli různě po herních webech dočíst, studio inXile Entertainment stojící (kromě jiného) za VR RGP hrou The Mage’s Tale bylo koupeno gigantem Microsoft a stalo se členem rodiny Microsoft Studios. Vzhledem k tomu, že výrobce konzolí Xbox v současné době nemá vlastní VR headset, okamžitě se vyrojily otazníky ohledně jejich chystaných VR projektů.

Ale není se čeho bát. Jak totiž potvrdil webu UploadVR CEO a zakladatel InXile Brian Fargo, oba VR projekty, tedy zatím neodhalené open-world VR RPG a dlouho očekávaný port The Mage’s Tale na PSVR, jsou stále ve vývoji a nic se na tom měnit nebude. „Stále pracujeme na naší vysněné velké VR hře, kterou jsem již několikrát zmínil, takže se doopravdy nemusíte bát,“ řekl Fargo. „A port The Mage’s Tale pro PSVR je v podstatě hotový a nyní se domlouváme se Sony na datu vydání.“

The Mage’s Tale byla jednou z nejoblíbenějších VR her v loňském roce a spousta majitelů PSVR se nemůže dočkat jejího portu. Možná to bude už tento rok. A co se týče té druhé hry? Víme, že se bude jednat o open-world RPG, ale to je zatím všechno, co bylo oficiálně potvrzeno. Když se ale podíváme na předešlé hry studia, mohli bychom si tipnout, že by se mohlo jednat o příběh ze světa Wasteland.

Zdroj:
Předchozí článek PSVR arénová bojovka Megalith zamířila do otevřené bety
Další článek CREED: Rise to Glory dostává bezplatnou aktualizaci