Všechny majitele VR headsetů čekají hezké časy. V aktuálním týdnu totiž vyšla parádní záplava her pro VR. Ať už se vám líbí puzzle, horory, příběhové hry nebo ty tvořivé, v tomto týdnu jsme se dočkali od každého něco.

Tetris Effect, Enhance Games, Cena: 39,99$ (PSVR)

Jasně, Tetris řeknete si, ale pozor on je to Tetris ve VR. Tetris Effect navíc přináší vizuální prožitek od Enhanced Game a povedlo se jim vytvořit parádní desing všech úrovní. I hardcore fanoušci Tetrisu dojdou uspokojení a každý level je jinak stylizován.

Deracine, From Software, Cena: 29,99$ (PSVR)

Vývojáři stojící za skvělou hardcore sérií Dark Souls debutují na PSVR! Atmosféra této hry slibuje magický zážitek a kvality From Software byly již mnohokrát prokázány, proto si troufneme tvrdit, že by tato hra mohla slavit úspěch.

Transpose, Secret Location, Cena: 19,99$ (Rift, Vive, Windows, PSVR)

Vývojáři Blasters of the Universe and The Great C se vrací se svou novou hrou, ale kompletně z jiného soudku. Transpose je skvělá logická hra, ve které řešíte problémy a testujete svůj mozek ve VR.

Syren, Hammerhead VR, Cena: 19,99$ (nově na PSVR)

HammerheadVR, studio stojící za dobře přijatým hororem Syren (2017), se rozhodlo tento singleplayerový VR survival-horor přenést i na PSVR. Tato hra byla původně vydána v únoru 2017 a to pro systémy HTC Vive a Oculus Rift, a nyní se tedy Syren dočkají i majitelé PSVR. Takže vzhůru do děsu!

Tin Hearts, Rogue Sun, Cena: $ 19.99 (Rift, Vive)

Hra vás vrhne do vedení skupiny malých cínových vojáčků, které musíte provést světem, který je dle studia „naprosto kouzelný a naplněný hračkami.“ Tin Hearts slibuje, že přinese srdceryvný příběh o tom, co studio nazývá něco mezi Vánoční koledou od Charlese Dickense a světem starých Lemmingů. Steam Early Access.

Nothing to be Written, BBC, Cena: Zdarma (Go)

her pro VR

Fantastický VR zážitek k připomenutí 100. výročí konce 1. světové války. BBC se pustilo do svého prvního projektu ve VR a je jasné, že to bude stát za to. A tímto titulem také ukončujeme přehled her pro VR končícího týdne.

Zdroj:
Předchozí článek Unikly fotky nového VR headsetu od Valve
Další článek Windlands 2 přistane na Steamu (Vive, Rift & Windows VR) příští týden