Tak tento tah se HTC povedl! Od dnešního dne totiž dostanou noví členové služby Viveport Subscription zdarma digitální kopii parádní hry Fallout 4 VR (2017), a to v případě zaplacení předplatného na tři, šest nebo dvanáct měsíců.

Tato hra pro VR je stále ceněna na Steamu na 59,99 euro. A HTC ji vám dá zdarma, když si předplatíte jejich službu Viveport a následně dostanete Steam kód k Fallout 4 VR. Tato nabídka končí 14. listopadu a HTC se zaručuje, že kód bude doručen e-mailem nejpozději do 18. listopadu 2018.

Kromě digitální kopie Fallout 4 VR ještě nasype HTC do do vaší virtuální peněženky ve Viveportu kredit v hodnotě 10 dolarů a ten vám bude připsán 20. listopadu. Zde je nutno podotknout, že tento kredit dostanou všichni uživatelé Viveportu. Když se podíváme na ceny předplatného Viveport, tak je vidět, že při koupi 3 měsíců dostanete Fallout 4 VR za 20 dolarů a v tom budete mít i přístup k pěti zdarma distribuovaným titulům v každém měsíci. Ceny předplatného jsou pak následovné:

viveport

Viveport se aktuálně může pochlubit kolekcí 500+ her a aplikací (z nichž některé jsou skutečně velmi dobré) a k tomu dostane dvě slevy na víkendové nabídky a přístup k exkluzivním nabídkám po celý rok.

Zdroj:
Předchozí článek Zřejmě nejstahovanější aplikace Ready Player One dostane Premium DLC
Další článek Black Friday přináší slevu 100 dolarů na VR headset Mirage Solo