Zřejmě nejstahovanější aplikace Ready Player One dostane Premium DLC


ready player one

Začátkem tohoto roku společnost HTC navázala na film Ready Player One a vytvořila VR hub s názvem Oasis. Tato free aplikace sloužila jako vstupní portál pro celou řadu miniher, které se pokoušely navázat na film od Stevena Spielberga a jiné přinesly již dříve viděný obsah z jiných aplikací od Vive Studios. Ready Player One pak dostávala bezplatné aktualizace po celý rok, ale tento týden se dočkáme první prémiové a placené aktualizace.

Namísto přidání nových her tento Elite Gunter Pack DLC (jak byl pojmenován) rozšiřuje stávající obsah uvnitř Oasis o nové úrovně. Například VR střílečka od Steel Wool Studios jménem Battle for Oasis, dostala osm nových misí, které přidávají nové bossy a prostředí. Hra Gauntlet od Directive Games zase přidala nové levely.

fracture

A jako poslední jsou dvě hry od Bear Studios, Smash a Fracture, taktéž přinesly nové levely, které by měly obsahovat kompletně nový obsah. Samotné Vive Studios jménem šéfa Joela Bretona tvrdí, že Oasis je „pravděpodobně jejich největší projekt“ a tím měl na mysli, že se jedná o zatím nejstahovanější aplikaci.

Elite Gunter Pack je v současné době k dispozici na Viveportu za 19,99 dolarů nebo prostřednictvím služby Viveport Subscription. O Steamu zatím ale ani zmínka.

Zdroj:

UploadVR

Předchozí článek Podívejte se na Davida Attenborougha jak potkává sám sebe ve VR
Další článek HTC rozdává Fallout 4 VR zdarma pro nové předplatitele Viveportu!