Hold The World, skvělá vzdělávací VR aplikace od společnosti Sky, představuje některé z nejlepších obrazů, které můžeme vidět ve VR a taktéž vdechla sirovi Davidovi Attenboroughovi digitální život. Chcete vidět víc? Podívejte se, jak ohromen byl skutečný Attenborough v níže uvedeném videu, kde potkal své digitální já.

Tvorba této VR aplikace byla k vidění v londýnském Přírodovědném muzeu po většinu z roku 2018 a nakonec jsme se ji dočkali minulý týden na Oculus Rift. S použitím stovek kamer byl Attenborough věrně znovu vystaven ve VR s alarmujícím fotorealismem. Dostane se vám tak setkání s legendou TV pořadů a budete mít možnost prohlédnout si vzácné předměty muzea, obvykle skryté za vitrínami.

Když si vybíráte předměty, Attenborough upozorňuje na oblasti, které si zasluhují vaši pozornost. A některých se dočkáte i v akci. Tato aplikace je tak skvělým příkladem možností vzdělávání ve VR. Aktuálně je k dostání na Rift za 3,99 dolarů a jestli bude dostupná i na ostatní headsety je zatím zahaleno tajemstvím.

Zdroj:
Předchozí článek HTC Vive a Windows VR posilují, Rift se ve Steam Hardware Survey propadl
Další článek Zřejmě nejstahovanější aplikace Ready Player One dostane Premium DLC