Nejlepší hra platformy Google Daydream jménem Eclipse: Edge of Light je nově k dispozici na Oculus Go a Gear VR a majitelé těchto zařízení se mohou radovat.

Hra od White Elk Studios Eclipse: Edge of Light právě přistála na samostatných a mobilních VR headsetech s cenovkou 9,99 dolarů. Jedná se o první platformy, na které byla hra portována od svého uvedení na Google Daydream v dubnu loňského roku.

Eclipse je vynikající first person sci-fi adventura, ve které ztroskotáte na tajemné planetě a pustíte se do jejího objevování pomocí jetpacku. Svět kolem vás je skvěle vykreslen a příběh nutí k zamyšlení. Hra pak svkěle využívá pohybových ovládacích prvků a podle recenzí nikdo neprohloupí, když se do ní pustí.

Eclipse bylo původně zamýšleno i na PSVR a díky tomu, že je exkluzivita pro Google Daydream již fuč, je pravděpodobné, že se dočkají i majitelé těchto headsetů. No a nedivili bychom se, kdyby bylo pamatováno i na chystaný Oculus Quest.

White Elk v současné době pracují na jiné hře pro Oculus Go a mělo by se jednat o multiplayerovou hříčku jménem Covert. Vydavatelem této hry bude Oculus Studios a dočkat bychom se ji měli ještě letos.

Zdroj:
Předchozí článek Oculus chystá Rift S - aktualizovaný headset pro rok 2019
Další článek HTC se připojuje k podpoře standardizovaného připojení VirtualLink pro budoucí VR headsety