Skybound představil novou řadu VR hororů Delusion: Lies Within pro Samsung VR


Nejnovější VR počin jménem Delusion: Lies Within od Skybound Entertainment se chystá na vaše kompletní ponoření do děsu a hrůzy ve VR, a to jen chvíli po proběhlém Halloweenu.

Už v pátek 2. listopadu společnost uvede svou čtyřdílnou sérii Delusion: Lies Within pro Samsung Video VR. Budete ji moci sledovat v headstetu Gear VR nebo v prohlížeči dle vašeho výběru. Jak jsme se dozvěděli, seriál má základ v divadelní hře, kterou produkovala společnost jménem Delusion. Ta si kladla za cíl najít nové způsoby jak diváky vyděsit a nyní chce totéž provést Skybound ve VR.

VR verze nás zavede na americký jih čtyřicátých let. Budeme sledovat dva fanoušky, kteří se snaží najít svého oblíbeného hororového autora, jež nedávno zmizel. Původně byl tento VR zážitek plánován jako desetidílná série, s celkovým časem kolem hodiny, ale nyní to vypadá, že každá ze čtyř epizod bude trvat pouhých osm minut.

Delusion: Lies Within trailer

Skydance se v současné době hodně snaží v oblasti VR a AR a stojí jako vydavatel za dobře přijatými hrami ze série The Walking Dead od Telltale Games, jejichž značku propůjčila k mobilní AR hře ne nepodobné Pokémon Go se zombíky. Skydance Interactive také aktuálně vyvíjí VR mech bojovku jménem Archangel.

Celá série Delusion: Lies Within bude k dispozici za 4,99 dolarů a předpokládá se, že se dočkáme i druhé série.

Zdroj:
Předchozí článek Čtyři VR hry pro děsivé prožití dnešního Halloweenu!
Další článek Vesta Woojer Ryg vybrala více než 270 000 dolarů na Kickstarteru