Survival horor SYREN se chystá na PSVR 6. listopadu


HammerheadVR, studio stojící za hororem SYREN (2017), dnes oznámilo, že se tento singleplayerový VR survival-horor podívá na PSVR již 6.listopadu. Tato hra byla původně vydána v únoru 2017 a to pro systémy HTC Vive a Oculus Rift, a nyní se tedy SYREN dočkají i majitelé PSVR.

Pokud jste o této hře ještě neslyšeli, tak vězte, že se nejedná o hezký zážitek (v dobrém slova smyslu). Objevíte se v podvodním výzkumném zařízení, které je plné děsivých a smrtících bytostí nazývaných Syrens. Hra je plná stealth akce, díky které můžete procházet nepozorovaně chodbami, schovávat se ve skříních a nepozorovaně se vyhýbat smrtícím syrénám. Cílem je dostat se na povrch a cestou zjistit detaily o tajemném tvůrci syrén, šíleném vědci, který je posedlý eugenikou.

syren

Verze pro PSVR také zahrne Epizodu 2, která je na rozdíl od stealthové první epizody střílečkou. Zde převezmete roli agenta CIA Manninga a vaším cílem bude prostřílet si cestu k podivné anomálii.

„Poté, co jsme naši hru dostali na Oculus Rift a HTC Vive, můžeme říct, že jsme opravdu nadšeni, že konečně přinášíme SYREN i na PSVR,“ řekl Yush Kalia z Hammerhead studia. „Od vydání hry začátkem roku 2017 jsme se snažili vylepšovat a rozšiřovat původní záměr hry, aby se hráčům dostalo napínavého a občas i mysteriózního zážitku. Těšíme se, že nyní i majitelé PSVR budou moci zjistit, co všechno se skrývá ve hře SYREN.“

PSVR Launch trailer

Zdroj:
Předchozí článek Spuštěny předobjednávky headsetů Pimax: 5K Plus za 699$ / 8K za 899$
Další článek Crazy Machines VR - Hurá tvoření!