Port hry The Climb na Oculus Quest bude kompletní


Crytek podle svého prohlášení nebude dělat žádné ústupky při tvorbě portu jejich první hry na VR, The Climb, která se dočká svého debutu na Oculus Quest.

The Climb byla jednou z prvních potvrzených her pro nadcházející headset Oculus Quest, což se stalo minulý měsíc v pořadu Oculus Connect 5. Na rozdíl od her, jako Dead and Buried a Superhot VR, však nebyla hra zatím nikde k vidění. Crytek však tento týden rozeslal oficiální e-mail o tomto portu a následně potvrdil, že pro Quest nachystají plnou, nijak neořezanou verzi hry.

To znamená, že port bude obsahovat každou horu, která byla k dispozici v původním vydání hry pro Oculus Rift, stejně jako multiplayerový režim a Turist mode, který vám umožní jednodušší hraní a prozkoumávání.

The Climb

The Climb byla povedenou hrou, i když k ovládání byl prvně pouze gamepad, možnost ovládání pomocí dotykových ovladačů přišla až později. Jedním z hlavních taháků hry však byla vizuální nádhera, za kterou The CLimb vděčil CryEngine. Jak se hra popasuje s přenesením na na méně výkonný hardware však teprve uvidíme.

Crytek zatím odmítl komentovat, zda byli nuceni u portu ořezat některé grafické detaily, ale vzhledem k tomu, že Quest přijde již na jaře 2019, nebude to trvat tak dlouho a budeme se moci přesvědčit sami.

Zdroj:
Předchozí článek Obraz Oculus Go nyní můžete zrcadlit do vašeho telefonu
Další článek Spuštěny předobjednávky headsetů Pimax: 5K Plus za 699$ / 8K za 899$