VR Puzzle Transpose se chystá na Vive, Rift & PSVR 6. listopadu


Secret Studio, vývojáři, kteří mají za sebou tituly jako Blasters of the Universe (2016) a Sleepy Hollow: VR Experience (2015) oznámili, že ​​se opět chystají do vod VR. Tentokrát se bude jednat o novou logickou hrou z pohledu první osoby. Transpose, jak se hra jmenuje, se bude odehrávat ve snovém vesmíru, kde hráči zaznamenají několik překrývajících se verzí sebe sama, které budou potřebovat (a využívat) při řešení stále náročnějších hádanek.

Studio dále uvedlo v tiskovém prohlášení, že Transpose bude mít celkem tři unikátní světy, které budou obsahovat více než 30 levelů a dohrání celé hry by mělo zabrat okolo osmi hodin. Úkolem hráčů pak bude shromažďovat a čerpat energii, aby mohli uvést zpět do provozu tajemný prastarý stroj.

Ztím o Transpose víc dalšího nevíme, kromě toho, že se jí dočkáme na PSVR, HTC Vive a Oculus Rift již 6. listopadu letošního roku a její cena by měla být 20 dolarů. Z lokalizací se pak uvádí angličtina, španělština, němčina, francouzština, italština, japonština, čínština a korejština.

Předchozí článek Oculus zastavuje nákupy filmů přes aplikaci Oculus Video na Riftu
Další článek Samsung Odyssey+ na parádních rozdílových fotkách ukazuje svůj redesign!