Samsung Odyssey+ na parádních rozdílových fotkách ukazuje svůj redesign!


Samsung Odyssey+

O Samsung Odyssey+ jsme již psali prvně zde a hlavním tématem byl „anti-SDE“ displej. Kromě něj však dostal aktualizovaný headset do vínku drobné úpravy v ergonomii a dalších oblastech, což by mělo výrazně napomoci komfortu používání a napravit dojem, který zanechal jeho předchůdce.

Aktuálně máme k dispozici fotky, které staví první Odyssey a Odyssey+ vedle sebe a můžeme si jejich změny v designu detailně prohlédnout.

Jako první určitě praští do očí redising celého bloku displeje, který nově vypadá daleko kompaktněji, než působil první Odyssey. Samsung také tvrdí, že hmotnost headsetu byla mírně snížena, a to z 820 gramů na 798 gramů včetně kabelu.

Samsung Odyssey+ a Odyssey na rozdílových fotografiích

Samsung oficiálně představil Odyssey+ tento týden. Cenovka je stanovena na 500 dolarů a headset by měl být dostupný prozatím v USA na webech Samsungu a Microsoftu a jako další by „brzy“ měly přijít na řadu země jako Jižní Korea, Čína, Hongkong a Brazílie. Odyssey+ jako Windows VR headset bude podporovat VR aplikace z Windows Store a SteamVR. A na závěr ještě oficiální představovací video:

Tak jak se vám líbí?

Předchozí článek VR Puzzle Transpose se chystá na Vive, Rift & PSVR 6. listopadu
Další článek Uzavřená Alpha Co-op VR hry Failspace přijímá registrace