Jedna z nejbizarnějších VR her „Mosh Pit Simulator“ se chystá do Early Accessu


mosh pit simulator

Mosh Pit Simulator je bizarní, možná i vtipná a zajímavá VR hra, která se vymňoukla z mozku Sos Sosowského, polského indie vývojáře. Nyní Sosowski oznámil, že Mosh Pit Simulator se chystá na začátku příštího roku na systémy Rift, Vive a Windows VR.

Přesné datum uvolnění hry na Steam Early Accessu bude 15. ledna, a bacha, Mosh Pit Simulator není ve skutečnosti simulátorem. Je to v podstatě single playerová VR sandbox hříčka umístěná ve světě, který je zaplněn nahými zombie bytostmi. Ty se všude potloukají v groteskně trhaných pohybech. A vaší úlohou nebude nic jiného než se pokusit zachránit svět. Jak? Na to už si budete muset přijít sami.

Hra slibuje rakety, výbušniny, motory a spoustu dalších objektů, které si budete moci postavit, zároveň s tím, ale nerezignuje na příběh, který je podle Sosowského tím „nejsměšnějším spiknutím, co kdy bylo viděno ve hrách“.

Zatímco o příběhu hry tedy nevíme zbla nic, taktéž o mechanikách, které vám umožní rozbít celý kilometr čtvereční ostrovu, na kterém se hra odehrává, máme takové podezření, že celá hra bude primárně postavena na chaosu. Sám vývojář k tomu říká, že hra v podstatě vznikla z jeho frustrace z toho, jak nás VR nutí do specifických interakcí, což na něm zanechalo stopu v podobě instinktivní potřeby zničit vše okolo sebe. Z této frustrace se pak zrodila hra, která vám umožní zničit všechno a všude.

„Myšlenkou Mosh Pit Simulator je, že jste uvnitř hry, se všemi těmi divnými lidmi, které řídí pravidla nastavena tvůrci hry, ale protože vy máte VR brýle a jste z toho světa venku, ona pravidla pro vás neplatí. Ve VR nic doopravdy neexistuje, takže můžete vše snadno zvedat, udeřit s téměř nekonečnou silou a zničit vše do totální spouště.“

„A proč jsou ti lidé nazí? Je to proto, že nemají kosti, a když lidi nemají kosti, oblečení z nich spadne,“zněla odpověď tohoto zvláštního vývojáře.

Do startu Early Accessu zbývá ještě nějaký ten pátek, ale kdo by chtěl hru prozkoumat dříve, má tu možnost na její stránce na Steamu.

Zdroj:
Předchozí článek Windows VR Headset Samsung Odyssey+ odhalil "Anti-SDE" displej
Další článek CEO společnosti CCP Games: "Očekávali jsme, že VR business bude dvakrát až třikrát větší"