Vývojáři „No Man’s Sky“ zvažují podporu VR!


No Man’s Sky, hra, u které se volá po podpoře VR od jejího vydání v roce 2016, by se přeci jen jednou mohla dočkat. Vyplývá to alespoň z posledního průzkumu vývojářů z Hello Games mezi hráči, jehož cílem je zjistit, co chce komunita do hry dále implementovat.

Pokud vás vše okolo vydání No Man’s Sky v roce 2016 minulo, tak vězte, že se jedná o vesmírnou průzkumnou hru, která slibovala, že umožní hráčům prozkoumávat obrovský vesmír a díky procedurálnímu generování chtěla zajistit nekonečné množství hvězdných systémů, planet, rostlin a zvířat. Spolu s některými dalšími klíčovými sliby se to tak docela nepovedlo, ale posledními updaty se hra konečně dostává do stavu, kde měla být již na začátku.

no mans sky

Aktuálně máme dva roky po vydání hry a No Man’s Sky, bohužel stále postrádá VR podporu, o kterou se volalo již od začátku. Díky nové aktualizaci, jednoduše nazvané ‚NEXT‘, se ale vývojáři z Hello Games budou ptát hráčů, co by ve hře chtěli vidět jako další funkcionalitu. A právě „Podpora VR“ je uvedena mezi 10 možnostmi, na které se chlapci budou ptát!

no mans sky vr

Průzkum, ale neumožňuje hráčům konkretizovat, zda by chtěli vidět No Man’s Sky na PSVRu, Riftu, Vive nebo jiných VR soupravách. Jak vše dopadne, je zatím stále ještě ve hvězdách a nám si tak nezbývá na No Man’s Sky VR počkat. Třeba se dočkáme již brzy.

Nejsou zde další články.
Další článek HTC chystá u Vive Pro podporu sledování pohybu rukou a prstů