Seriál Silicon Valley se v příští řadě bude točit kolem VR

Seriál Silicon Valley se v příští řadě bude točit kolem VR

Pokud vám něco říká společnost s názvem Pied Piper, která se zabývá revoluční middle-out kompresí dat, určitě se těšíte na další pokračování komediálního seriálu Silicon Valley z produkce HBO. Seriál se odehrává, jak již název napovídá, v startupové bublině v Palo Altu v San Franciscu, kde se každý technologický nápad snaží všemi dostupnými prostředky uspět. Seriál satiricky mapuje vznik takovéhoto startupu od prvotní myšlenky, po shánění investorů přes konkurenční boj až po uvedení produktu na trh. U nás v redakci jsme seriál sledovali od začátku do konce a od konce do začátku – tenhle seriál je prostě povinností pro každého, kdo hodlá založit svůj vlastní projekt.

Silicon Valley se především v USA setkal s velkou oblibou a v současnosti jsou na světě již tři řady tohoto seriálu. Čtvrtá je na cestě. A ano, čtvrtá řada se chce svézt na trendu (nebo další bublině) virtuální reality. Nasvědčuje tomu alespoň trailer ke čtvrté řadě:

Uvidíme, zda-li se ústřední téma čtvrté řady bude týkat spojení jejich technologie middle-out komprese s virtuální realitou nebo bude mít Pied Piper zcela nový VR projekt!

Komentáře