Česko má svého prvního výrobce Google Cardboard

Česko má svého prvního výrobce Google Cardboard

Oblíbené brýle Google Cardboard mají v Česku svého prvního výrobce. Je jím společnost TOBEINCO s.r.o. z Hranic na přerovsku, která zároveň provozuje internetový obchod a velkoobchod s 360° kamerami a dalšími brýlemi na virtuální realitu.

PanoBoard - Google Cardboard

PanoBoard – Google Cardboard

Kromě uspokojování maloobchodních zákazníků se společnost zaměřila především na velké korporátní zákazníky, kterým je schopna cardboardy potisknout jednobarevným i celobarevným potiskem. Tento produkt však není vhodný jen pro ty největší společnosti, ale zakázkovou výrobu si může dovolit v podstatě jakkoliv velká firma. Cardboard ve firemním designu, tak může sloužit jako moderní a trendy propagační předmět či jako upomínkový dárek k právě se blížícím Vánocím.

PanoBoard - Google Cardboard

PanoBoard – Google Cardboard

Výroba PanoBoardu, jak ho interně společnost nazývá, probíhá kompletně v České republice ve vlastních zařízeních společnosti. To jí umožňuje kontrolovat kvalitu výroby i samotného tisku a pružně tak reagovat na poptávky svých zákazníků.

Společnost TOBEINCO připravuje pro nadšence ze světa VR soutěž, ve které bude možné vymyslet vlastní unikátní design PanoBoardu. Může se tak stát, že právě Váš grafický návrh pak bude vybrán pro masovou výrobu a zařazen do běžného prodeje.

Více o celém projektu kartonových brýlí Google Cardboard na zakázku nalezenete na stránkách tohoto projektu na adrese http://panoboard.cz.

 

 

 

Komentáře

Napsat komentář